Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wydarzenia

AKTUALNOŚCI:

Konfrontacje kabaretowe "KAWKA 2019" za nami

Utworzono dnia 18.11.2019

W dniach 16-17 listopada br. w suchedniowskiej "Kuźnicy" odbyły się Konfrontacje Amatorskich Widowisk Kabaretowych "KAWKA" zorganizowane przez Stowarzyszenie "Kuźniczy Krąg" oraz Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica" w Suchedniowie.

czytaj dalej na temat: Konfrontacje kabaretowe "KAWKA 2019" za nami

Koncert pn. "Kuźnica-Miastu" z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Utworzono dnia 12.11.2019

W dniu 11 listopada 2019 r. w sali widowiskowej suchedniowskiej instytucji kultury odbył się Koncert pn. "Kuźnica-Miastu" z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Przygotowany na tę okoliczność program artystyczny stanowił swoistą prezentację talentów dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych uczęszczających na zajęcia prowadzone przez SOK "Kuźnica", jak również pokaz umiejętności uczniów klas II z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Suchedniowie.

czytaj dalej na temat: Koncert pn. "Kuźnica-Miastu" z okazji Narodowego Święta Niepodległości

XVI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Polskiej Literatury Emigracyjnej im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

Utworzono dnia 29.10.2019

W dniach 26-27 października 2019 r. suchedniowska "Kuźnica" gościła adeptów "sztuki żywego słowa" z całego kraju, którzy wzięli udział w XVI Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Polskiej Literatury Emigracyjnej im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego.

czytaj dalej na temat: XVI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Polskiej Literatury Emigracyjnej im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

Dzień Seniora 2019

Utworzono dnia 21.10.2019

Zgromadzenie Ogólne ONZ 14 grudnia 1990 roku ustanowiło Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, obchodzony corocznie w dniu 1 października, dlatego też właśnie w tym miesiącu Rada Seniorów w Suchedniowie oraz Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica" w Suchedniowie wspólnymi siłami organizują imprezę pn. "Dzień Seniora".

czytaj dalej na temat: Dzień Seniora 2019

"Tańce w kręgu" w suchedniowskiej "Kuźnicy"

Utworzono dnia 07.10.2019

W dniu 5 października 2019 r. w sali lustrzanej Suchedniowskiego Ośrodka Kultury "Kuźnica" w Suchedniowie odbyły się warsztaty z tańców w kręgu, które poprowadziła Wanda Sojecka. Ich uczestnicy mieli możliwość poznania tradycyjnych tańców ludów europejskich wywodzących się głównie z rejonów Bałkanów wykonywanych nie w parach, lecz właśnie w kręgu lub korowodzie.

czytaj dalej na temat: "Tańce w kręgu" w suchedniowskiej "Kuźnicy"

W SOK "Kuźnica" odbył się przegląd obrzędów gospodarczych pn. "Bez pracy nie ma kołaczy"

Utworzono dnia 15.09.2019

W sobotę, 14 września w Suchedniowskim Ośrodku Kultury "Kuźnica" odbył się przegląd obrzędów gospodarczych pn. „BEZ PRACY NIE MA KOŁACZY”. 

czytaj dalej na temat: W SOK "Kuźnica" odbył się przegląd obrzędów gospodarczych pn. "Bez pracy nie ma kołaczy"

Zegar

Imieniny