Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wydarzenia

AKTUALNOŚCI:

Koncert finałowy warsztatów wokalnych "Spotkanie z Piosenką"

Utworzono dnia 16.02.2024

W dniach 12-16 lutego 2024 r. w Suchedniowskim Ośrodku Kultury "Kuźnica" miały miejsce warsztaty wokalne "Spotkanie z Piosenką". Podczas tych pięciu intensywnych dni podopieczne Malwiny Ozimskiej zgłębiały potencjał własnego głosu, poznawały tajniki sztuki wokalnej, pracowały nad techniką, ekspresją, interpretacją utworów oraz przygotowywały się do koncertu finałowego. W piątkowe popołudnie, 16 lutego br. w sali kameralnej suchedniowskiej "Kuźnicy" młode adeptki sztuki wokalnej wykonały dla zgromadzonej publiczności 11 utworów. Nie zabrakło występów solowych, duetów, chórków, a także towarzyszącej prezentacjom wokalnym gry na instrumentach, takich jak: ukulele, grzechotka, dzwoneczki i kabasa.

czytaj dalej na temat: Koncert finałowy warsztatów wokalnych "Spotkanie z Piosenką"

Walentynki z zespołem Niepokonani

Utworzono dnia 15.02.2024

W dniu 13 lutego 2024 r. w Suchedniowskim Ośrodku Kultury „Kuźnica” odbyły się „Walentynki z zespołem Niepokonani”. Koncert, jak sama nazwa wskazuje, zorganizowano z okazji powszechnie znanego, pięknego Święta Zakochanych. Muzycy przygotowali wiele utworów i ballad o miłości, które rozgrzały serca licznego grona przybyłych gości. Ekipa suchedniowskiej „Kuźnicy” zadbała o klimatyczny wystrój sali, a także o poczęstunek. Nie obyło się bez tańców na parkiecie oraz bisu.

czytaj dalej na temat: Walentynki z zespołem Niepokonani

Muzyczne Ostatki

Utworzono dnia 11.02.2024

W dniu 11 lutego 2024 r. w Suchedniowskim Ośrodku Kultury „Kuźnica” odbyła się impreza pn. „Muzyczne Ostatki”. Zgromadzoną publiczność przywitała instruktorka Studia Piosenki Malwina Ozimska, która zadebiutowała w roli prowadzącej koncert. Na scenie zaprezentował się dobrze znany lokalnej społeczności zespół „Bliżyńskie Scyzoryki”, który liczne grono odbiorców zabawił nie tylko muzyką, ale i zabawnymi anegdotami charyzmatycznego Adama Młodawskiego.

czytaj dalej na temat: Muzyczne Ostatki

Historyczny wynik zbiórki WOŚP!

Utworzono dnia 29.01.2024

W niedzielę 28 stycznia 2024 r. w całym kraju odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze z Suchedniowa, Ostojowa oraz Łącznej, podobnie jak w latach ubiegłych spisali się fantastycznie, dzięki czemu mamy kolejny, niesamowity rekord! Z kwesty oraz...

czytaj dalej na temat: Historyczny wynik zbiórki WOŚP!

Koncert Studia Piosenki SOK "Kuźnica" z okazji Dnia Babci i Dziadka

Utworzono dnia 29.01.2024

W dniu 24 stycznia 2024 r. w Suchedniowskim Ośrodku Kultury "Kuźnica" odbył się koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. Młodzi wokaliści ze Studia Piosenki SOK "Kuźnica" zaprezentowali repertuar specjalnie dedykowany babciom i dziadkom. Zgromadzona publiczność mogła usłyszeć następujące utwory: "Płoną góry, płoną lasy", "Uciekaj moje serce" - Seweryna Krajewskiego, "Siedzieliśmy na dachu" Sławy Przybylskiej, "Zawsze gdzieś czeka ktoś" Anny Jantar. Młodzież od jakiegoś czasu sumiennie przygotowywała się do koncertu i sama kreatywnie wymyślała jego przebieg. Dla najmłodszych podopiecznych Malwiny Ozimskiej był to pierwszy występ na dużej scenie.

czytaj dalej na temat: Koncert Studia Piosenki SOK "Kuźnica" z okazji Dnia Babci i Dziadka

Koncert Kolęd i Pastorałek

Utworzono dnia 24.01.2024

W dniu 21 stycznia 2024 roku w Suchedniowskim Ośrodku Kultury „Kuźnica” odbył się „Koncert Kolęd i Pastorałek”. Jak powszechnie wiadomo wspólne kolędowanie jest jednym z najpiękniejszych polskich zwyczajów, związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Zbliża ludzi i buduje więzi, dlatego też cyklicznie organizujemy powyższe, cieszące się dużym zainteresowaniem wydarzenie. Podczas tegorocznej edycji koncertu licznie zgromadzona publiczność mogła obejrzeć i wysłuchać ponad 100 wykonawców.

czytaj dalej na temat: Koncert Kolęd i Pastorałek

Zegar

Kalendarium

Luty 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Imieniny